İskenderun Dörtyol Evden Eve Nakliyat

Dörtyol Evden Eve Nakliyat

Dörtyol, Akdeniz bölgesinde bulunan Hatay ilimizin ilçelerinden bir tanesidir. Nüfus bakımından yoğun nüfuslu ilçelerden bir tanesidir. Son sayıma göre ilçede 127 bin kişi ikamet etmektedir. Hizmet ve sanayi sektörünün yoğun olduğu bu bölgeye hem bölge dışından taşınanlar olmakta hem de bölge içerisinden dışına taşınanlar ya da eşya gönderenler olabilmektedir. Bu yüzden Dörtyol evden eve nakliyat firmalarına ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda firmamız hem Dörtyol içinden dışına gidecek olan nakliye ürünlerinin hem de Dörtyol dışından içine gelecek nakliye ürünlerinin nakliyatını uzman ekibiyle yapmaktadır.

Dörtyol Evden Eve Nakliyat Eşyalar Sigortalanıyor Mu?

Dörtyol evden eve nakliyat için başvuran kişilerin en önem verdiği konu eşyaların sigortalanıp sigortalanmadığıdır. Müşterilerimizle anlaşma yaptıktan sonra ürünleri paketlemeye başladığımız veya ürünler müşteri tarafından paketlenmişse araca koymaya başladığımız andan itibaren tüm eşyalar sigortalanmaktadır. Bu durumda eşyalar arasında kırılmış, dökülmüş, kullanılmayacak şekilde yıpranmış ya da kaybolmuş olan eşyalar için firmamız ürün bedeli kadar geri ödeme yapmaktadır. Bu sayede hem müşterilerimizin içi rahat etmekte hem de eşyalar daha büyük bir özenle taşınmaktadır.

Dörtyol evden eve nakliyat firmamız kısa süre içerisinde eşyalarınızı adresinizden almakta ve bölge içerisinde ya da dışarısında olan diğer bir adrese güvenle teslim etmektedir. Evden eve nakliyat düşünen kişiler tüm detaylar için bizi arayabilir ya da yüz yüze görüşme sağlayabilir.

Hemen Ara