İskenderun Eşya Depolama

İskenderun Eşya Depolama

Son zamanlarda sayılı firmalar arasında yer alan firmamız İskenderun eşya depolama hizmetini müşterilerine sunmaktan gurur duyuyor. Firmamız eşyaların depolanması konusunda sizlere her türlü desteği sağlıyor. Böylece eşyalarınızın ortada kalmasının önüne geçerek sizlerin rahat etmesine destek oluyoruz.

Eşya depolama hizmetini alan kişiler genellikle ya fazla eşyaları olan ya da ülke dışında, şehir dışında bulunan kişilerdir. Ev ya da ofis eşyaları için ev ya da ofis kirası vermemek adına eşya depolama merkezlerinden yardım alınabilir. Firmamız da bu konuda sizlere destek oluyor. Özel korumalı eşya depolama noktalarımızda güvenli şekilde eşyalarınız depolanır. Yapacağımız sözleşme sonrasında dilediğiniz kadar eşyalarınızın depolanmasını talep edebilirsiniz.

İskenderun Eşya Depolama Merkezimizin Özellikleri

Firmamız olan İskenderun eşya depolama, vermiş olduğu hizmetler ile kalitesini ortaya koyuyor. Eşya depolama merkezlerimiz çoğu firmaya oranla çok daha güvenli ve sağlamdır. Rutubet, nem gibi eşyalara zarar verici hiçbir durum bulunmaz. Özel olarak paketlenen eşyalarınız özel güvenlik kamerası ile izlenen depolama noktalarında bekletilir.
7 gün 24 saat kamera ile izlenen alanlar olması nedeni ile müşterilerimizin içinin ferah kalmasını sağlıyoruz. Sadece kameralar ile değil, özel güvenlik görevlilerimiz ile de korumayı üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz. Böylece herhangi bir ufak sorun ile bile karşılaşmadan eşyalarınız depolanıyor.

Eşya Depolama Hizmetinin Alınması İşlemleri

Firmamızdan İskenderun eşya depolama hizmeti almak istediğiniz zaman öncelikle sözleşmenin yapıldığını bilmelisiniz. Tüm eşyalarınız durumları ve adetleri dikkate alınarak not edilir ve sözleşme içerisine eklenir. Sonrasında ise karşılıklı olarak imzalanması halinde eşya depolama merkezimize götürülür. Bu hizmetin alınması sırasında dilerseniz tüm eşyalarınız özel hava kabarcıklı naylonlar ile sarılır. Özel kolileme işlemi yapılarak da ürünlerin zarar görmesinin önüne geçilir.

Eşya depolama hizmeti alınırken kıymetli eşyaların hizmet kapsamımız dışında olduğunu bilmenizi isteriz. Altın, para gibi kıymetli eşyaların sorumluluğunu firmamız almaz. Sadece ev ve ofis eşyalarınızın depolanması hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti Pahalı Mıdır?

İskenderun’da faaliyet veren eşya depolama firmamız, piyasa şartlarının çok altında ücretler ile eşya depolama hizmetini veriyor. Müşteri odaklı çalıştığımız için ücret konusu bizde son sıralarda yer alıyor. Önceliğimiz müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalmasıdır. Bunun için de gerekli her türlü önlem alınarak çalışmamızı yürütüyoruz.
Firmamızdan alacağınız eşya depolama hizmetimiz uygun fiyatlarda olup diğer firmalar gibi pahalı değildir. Firmamız ile iletişime geçerek eşya depolama hizmetimizden yararlanmak istediğinizi dile getirmeniz yeterlidir.

Hemen Ara